Říjen 2009

Mamma Mia2!

31. října 2009 v 15:56 | Merylenka
Takže pro některé dobrá zpráva!!!
Někteří herci potvrdili natáčení pokračování folmového muzikálu Mamma Mia!
Sice nevím co v pokračování bude za děj ale už se moc těším!!!!!!;-);-)
Doufám že jsem vás s tím potěšila!!:-*:-*

Celoživotní dílo

25. října 2009 v 11:03 | Merylenka
Americká herečka Meryl Streepová obdržela zvláštní cenu za celoživotní dílo. "V tomto stadiu života, poté, co jsem byla třicet let herečkou a přestala splácet půjčky z mých studentských let, vše, co cítím, je vděčnost," žertovala šedesátiletá držitelka dvou Oscarů.
Můj Názot:sem strašně moc ráda že tuhle cenu za celoživotní dílo dostala zrovna Meryl.!!Ona je prostě dokonalá a nejlepší!!!neviměnila bych jí za nikoho!!:-*

Přibrala na váze

20. října 2009 v 11:15 | merylenka
Meryl Streep


Slavná herečka Meryl Streep nabrala 8 kylo díky hlavní roli ve filmu Julie and Julia!!!
Meryl o sobě tvrdí že velmi ráda jí ale k smrti nerada vaří!!:D
Ani jí prý nepomohlo zvednout si sebevědomí k vaření ke zmíňovanému filmu Julie and Julia!!
Takže záver buťme jako Meryl!!:D nevařme ale jesme!!:D:D:D:D:D:D:D

Vycpaná Podprsenka

19. října 2009 v 18:32 | merylenka
Meryl Streep si vycpávala podprsenku papírovími utěrkami!!xD
Herečka Meryl Streep se prý vůbec nediví svým mladším kolegyním, že si nechávají zvětšit prsa. Když začínala u filmu ona, cpala si do podprsenky papírové utěrky!
To proto, aby její hrudník vypadal vnadněji a ona získala touženou roli. Dnes už si může uznávaná šedesáti letá hvězda podobné pomůcky odpustit.

"Podváděla jsem, abych získala roli. Poprvé to bylo ještě na Broadwayi před řadou let. Před zkouškou jsem si vycpala košíčky své podprsenky 32DD (70F) papírovými utěrkami. A získala roli! A udělala jsem to znova před režisérem Sydneym Pollackem pro roli ve filmu Vzpomínky na Afriku. Slyšela jsem totiž, že si myslí, že nejsem pro tu roli dost sexy, tak jsem si je zase vycpala," přiznává dnes Meryl.

Velmi si naopak pochvalovala roli jeptišky ve filmu Pochyby, protože v roli musela vypadat nežensky, bez make-upu a přehnané péče o účes.

"Na této roli bylo skutečně osvobozující, že jsem odhodila vše, při čem žena normálně promrhá spoustu času každého dne, tedy řešení toho, co si obléct, jak vypadají vlasy a jak obličej," tvrdí patnáctkrát na Oscara nominovaná a dvěma Oscary ověnčená herečka.
//<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]> //<![CDATA[ //]]> '<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]> //<![CDATA[ _gde_sdgkfpgnrs = new Image(1,1); _gde_sdgkfpgnrs.src='http://gdecz.hit.gemius.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/redot.gif?id=zZqQ1Orv4_nEZ3QhbVWNccTW.jzB1EbIrL1GiGVceQf._7/stparam=sdgkfpgnrs'; //]]>

Životopis a Kariéra

19. října 2009 v 12:45 | merylenka

Životopis

Narodila se v Summitu v New Jersey Mary W. a Harry Williamovi Streepovým. Má dva mladší bratry - Dana a Harryho. Bakalářský titul z umění získala na Vassar College a magisterský na Yale University.

Kariéra

Její první důležitá, ale malá, role byla ve filmu Julie. Jejím druhým výrazným fimem byl Lovec jelenů (1978) a za ten získala první novminaci na Oscara. Následující rok tuto cenu získala za film Kramerová vs. Kramer, kde si zahrála po boku Dustina Hoffmana. Druhého Oscara získala v roce 1982 za hlavní roli ve filmu Sophiina volba.
V roce 1978 také získala svou první cenu Emmy za roli v minisérii Holocaust. O rok později si zahrála ve filmu Woodyho Allena Manhattan.
V osmdesátých letech se Streep objevila v úspěšných filmech jako Francouzova milenka, Silkwoodová (s Kurtem Russelem a Cher), Vzpomínky na Afriku (s Robertem Redfordem) a Jako nepoddajný plevel (s Jackem Nicholsonem). Sklízela dobré recenze, byla nominována na Oscara za roli aktivistky Karen Silkwoodové ve filmu Silkwoodová. Ve filmu Výkřik ve tmě hrála Streep Lindy Chamberlain, australskou matku, která byla obviněna z toho, že je zodpovědná ze smrti svého dítěte poté, co tvrdila, že ho vzal dingo. Za tuto roli získala cenu za nejlepší ženský herecký výkon na filmovém festivalu v Cannes.
V devadesátých letech Streep ztvárnila velké množství rozmanitých rolí jako např. vyšinutou herečku béčkových filmů ve filmové adaptaci novely spisovatelky Carrie Fisher Pohlednice z Hollywoodu, kde hrála spolu s Dennisem Quaidem a Shirley MacLaine. Spolu s Goldie Hawn a Brucem Willisem si zahrála ve filmu Smrt jí sluší. Mezi její další filmy z této doby patří Dům duchů, Divoká řeka, Madisonské mosty, Marvinův pokoj nebo Hudba mého srdce.
Svůj hlas propůjčila také několika postavám - třeba v seriálu Simpsonovi (dceři reverenda Timothy Lovejoye), nebo ve filmu Stevena Spielberga A.I. Umělá inteligence.
V roce 2002 hrála spolu s Nicolasem Cagem ve filmu Adaptace a s Nicole Kidman a Julianne Moore ve snímku Hodiny. Spolu s Al Pacinem a Emmou Thompson se objevila v televizní minisérii Andělé v Americe, ve které ztvárnila hned čtyři role a získala za ni svou druhou Emmy. Spolu s Liamem Neesonem uváděla v roce 2001 v Oslu také koncert Nobelovy ceny míru.
Mezi její poslední filmy patří Prime, Zítra nehrajeme! (s Lindsay Lohan a Lily Tomlin) a Ďábel nosí Pradu s Anne Hathaway, za který získala Zlatý glóbus a čtrnáctou nominaci na Oscara. V roce 2008 měly premiéru filmy Mamma Mia!, natočený podle stejnojmenného muzikálu na motivy kapely ABBA, a Pochyby, v němž ztvárnila roli ředitelky katolické školy.

Osobní život

Streep byla zasnoubená se svým kolegou z filmu Lovec jelenů Johnem Cazalem do jeho smrti na rakovinu kostí 12. března 1978. V září 1978 si vzala sochaře Dona Gummera, se kterým má čtyři děti - Henry W. "Hank" Gummer (nar. 1979), Mamie Gummer (nar. 1983 ), Grace Jane Gummer (nar. 1986) a Louisa Jacobson Gummer (nar. 1991). Z dcery Mamie se také stala herečka.Noc v Parku

18. října 2009 v 18:51 | merylenka
Meryl Streep ve dvaceti letech spala v parku pod stromem. Při výletu do Londýna neměla peníze na hotel.
Jedna z nejlepších hereček své generace Meryl Streep (60) žila jako bezdomovec. Přiznala se, že ve dvaceti letech přiletěla do Londýna bez peněz v kapse a spala v parku na zemi pod stromem.

Streep chtěla poznat Londýn, a tak se dala do hledání práce. Nakonec umývala nádobí v zaplivané hospodě. Vydělané peníze jí stačily však pouze na jídlo.

,,Hotel jsem si nemohla dovolit, tak jsem spala v Green parku pod stromem, kde jsem měla úžasný výhled na luxusní hotel Ritz. Tehdy jsem si umínila, že v něm budu nocovat, jak dlouho budu chtít," přiznala Streepová. Díky jejímu talentu se přání v průběhu let vyplnilo.
No co nic tak hrozního se nestalo!!může se to stát kkaždýmu!!!;-):-*:-*

Filmový Festival Londý a Řím

18. října 2009 v 15:00 | Merylenka
Ahojky vítám vás na mém blogu!!!xD
Jmenuji se Lenka-Merylenka!!:-*


Meryl se měla dostavit na filmový festival do Londýna a do Říma!!
Ale malí háček prostě tam nedorazí!!Otázka proč mi také vrtá hlavou!!
Ale mám na ní odpověď!!
Má chřipku a proto se nemůže dostavit.Věčinu z nás jejích fanoušků to zaskočilo!!
pa Merylenka:-*