Ocenění pro Zlatu Adamovskou

19. září 2010 v 12:10 | Merylenka
Na šestnáctém ročníku udělování cen Františka Filipovského za dabing se nejlepšími dabéry stali Zlata Adamovská a Tomáš Juřička. Adamovská získala ocenění za roli sestry Belauvier ve filmu Pochyby, kde dabovala herečku Meryl Streepovou. Tomáš Juřička si vysloužil titul nejlepšího dabéra za roli otce Ranceho ve filmu Hvězda salónu, hlas půjčil herci Gérardu Jugnotovi.
Herečka Zlata Adamovská poděkovala za cenu ze záznamu (Přelouč, Ceny Františka Filipovského - 18. září 2010)
Herečka Zlata Adamovská poděkovala za cenu ze záznamu (Přelouč, Ceny Františka Filipovského - 18. září 2010)   foto: Alexandra Mlejnková,  ČTK
Ani jeden z oceněných herců se však na předávání, které se konalo v P5elouči na Pardubicku, cen nemohl dostavit. Na velkoplošné obrazovce alespoň proběhl před diváky v sále i těmi, kteří předávání cen sledovali na projekci před Záložnou, předtočený rozhovor se Zlatou Adamovskou. Poté, co se ukázalo, že získala první místo v soutěži o nejlepšího dabéra, porušil Jan Rosák desatero moderátora přinesl si na jeviště mobilní telefon.
"Moderátror by neměl mít nikdy u sebe telefon, ale zkusím udělat výjimku a zavolám přímo Zlatě Adamovské, která  právě teď těsně před premiérou," řekl. S mikrofonem u telefonu nakonec mohl přát Adamovské v přímém přenosu. "Jestli si jako myslíte, že jste mi udělali radost, tak já vám něco povím: udělali a velikou. Za to vám všem děkuju," vzkázala Adamovská divákům po telefonu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama